Кадастровий номер - земельної ділянки

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.87 (27 Голосов)
Кадастровий номер
бульвар Дружбы Народов, 4/6 01103 Киев +38 044 361 19 22

Кадастровий номер земельної ділянки - це своєрідний унікальний (що не повторюється на території нашої держави) номер, формату ХХХХХХХХХХ: ХХ: ХХХ: ХХХХ, який присвоюється виключно одній ділянці землі, яка має одне цільове призначення. Присвоєння кадастрового номеру відбувається під час приватизації вами вашої ділянки, якщо у вас є акт на право приватної власності на землю (старого зразка - виданого до 2003 року) або діючий договір оренди.

Під час присвоєння вашій земельній ділянці кадастрового номеру обов'язковим етапом є внесення повної і достовірної інформації про неї в базу Державного земельного кадастру. Кадастровий номер, після присвоєння, зберігається на весь термін існування земельної ділянки як єдиного цілого (до поділу чи об'єднання земельної ділянки). Навіть перехід права власності або ж зміна цільового призначення земельної ділянки не дає підстав для оформлення іншого кадастрового номеру.

Наші співробітники виконують повний комплекс основних робіт з підготовки необхідної та достовірної інформації о вашій земельній ділянці, і внесенню її в базу земельного кадастру України, а саме:

Документи які необхідно нам надати для того, щоб оформити кадастровий номер:

  1. завірена нотаріусом копія вашого акта на право власності на земельну ділянку або діючого договору оренди землі;
  2. довідка з садового товариства про те, що ви дійсно є його членом (в тому випадку якщо ділянка знаходиться в садовому товаристві);
  3. копії всіх сторінок паспорта (фізична особа) або копії основних правовстановлюючих документів (юридична особа);
  4. копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

Всю роботу, щодо присвоєння кадастрового номеру на земельну ділянку, наші співробітники виконують у стислі терміни, від 5 до 10 робочих днів. В результаті виконаних нами робіт, Ви отримуєте витяг з державного земельного кадастру.