Висновок про наявні обмеження (обтяження) на використання земельної ділянки

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (5 Голосов)
Висновок про наявні обмеження
бульвар Дружбы Народов, 4/6 01103 Киев +38 044 361 19 22

Довідка про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку – це документ, який видається територіальним управлінням Держземагентства для здійснення різноманітних дій із земельною ділянкою (напр. для купівлі-продажу, міни, дарування, застави або для прийняття спадщини).

Під обмеженням прав на земельну ділянку слід розуміти покладений обов’язок на власника чи землекористувача земельної ділянки утримуватись від певних дій щодо даної земельної ділянки, а обтяження земельної ділянки – це обов’язок вчинити певні дії.

Обмеження (обтяження) прав на земельну ділянку встановлюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру" № 1051 від 17.10.2012 року.

Довідка про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку є обов’язковою для укладення нотаріальних договорів, і нотаріус без даної довідки не зможе провести відповідну угоду.

Список документів необхідний для отримання довідки:

  • копія правовстановлюючого документа на землю;
  • копія паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Строк дії довідки про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку становить 1 рік. Крім того, Вам ще буде потрібен витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Наші працівники в найкоротші терміни (1 - 2 дні) допоможуть отримати Довідку про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) прав на земельну ділянку по Києву та Київській області.