Витяг з державного земельного кадастру

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.06 (9 Голосов)
Витяг з ДЗК
бульвар Дружбы Народов, 4/6 01103 Киев +38 044 361 19 22

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (ДЗК) – це головний документ, який треба надати нотаріусу (або за запитом до іншої установи) для того, щоб оформити договір купівлі-продажу, дарування, міни та ін. щодо земельної ділянки, та внести відповідні дані до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Витяг з земельного кадастру підтверджує наявність у вашої земельної ділянки кадастрового номеру, а також містить інші відомості про земельну ділянку (обмеження (обтяження), нормативну оцінку та ін.), внесені до Поземельної книги.

Витяг з Державного земельного кадастру видається територіальним органом Держземагентства України за місцем розташування земельної ділянки. Процедура видачі регулюється Законом України «Про Державний земельний кадастр», який передбачає надання Витяга з кадастру за умови оплати державного мита та відповідно до поданої заяви встановленого зразка.

Для отримання Витяга з Державного земельного кадастру Вам необхідно надати:

  • Державний акт на земельну ділянку або свідоцтво про право влосності на земельну ділянку чи договір оренди земельної ділянки;
  • Копія паспорту та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки;
  • Нотаріальне доручення від власника земельної ділянки (якщо звертаєтья не власник).

До уваги! Відповідно до п. 178 постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру” від 17.10.2012 року № 1051, Витяг з Державного земельного кадастру є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі, крім витягу про земельну ділянку для оформлення права на спадщину, що видається спадкоємцям, та витягу з Державного земельного кадастру, що видається для підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або внесення інших відомостей до Державного земельного кадастру, які є безстроковими.

Наші працівники допоможуть Вам отримати Витяг з Державного земельного кадастру в найкоротші терміни (1 - 5 робочих днів).