Топографічна зйомка земельної ділянки

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.20 (5 Голосов)
Топографічна зйомка
бульвар Дружбы Народов, 4/6 01103 Киев +38 044 361 19 22

Топографічна зйомка земельної ділянки (топозйомка) - одна з найбільш затребуваних послуг на ринку будівництва та геодезії. Включає в себе широкий фронт робіт. Слід розрізняти види зйомки: просторову зйомку і складання кадастрового плану - в останньому випадку на папері відбиваються деталі місцевості. Для подеревной топозйомки або стандартної зйомки земельних ділянок, яка проводиться без урахування положення дерев, в короткі терміни в Києві та Київській області потрібне професійне геодезичне обладнання та матеріали, наприклад, цифрові GPS-приймачі, що неминуче позначається на ціні. Зайва економія при здійсненні складних вимірювань може призвести до незадовільних результатів.

Найбільш часто замовляють топографічну зйомку земельної ділянки в масштабі 1:500 - саме така топозйомка підходить для більшості проектних робіт. На плані 1:500 можливо відобразити інфраструктуру, комунікаційні системи, деталі рельєфу і зелені насадження.

Доступність ціни на будівництво найчастіше залежить від детальності виконавчої топозйомки і сукупності виконаних дій. Якщо вам необхідно замовити топографічну зйомку, дзвоніть і звертайтеся до наших фахівців. Вони проконсультують вас з приводу цін і дадуть необхідні рекомендації.

Коли ще може знадобитися топографічна зйомка?

У певних випадках може знадобитися зйомка місцевості і проведення масштабніших геодезичних вишукувань. Якщо Ви бажаєте замовити наближену, фасадну або тахеометричну топозйомку, або геодезичну зйомку ділянки, яка безпосередньо примикає або перетинається з великими об'єктами штучного або природного походження, необхідно зробити зміни в масштабі (вартість робіт при цьому може змінитися). Як правило, при проведенні топографії ділянки наносять на план перетини з лініями електропередач, великими комунікаційними системами, річками і ярами.

Комплекс робіт по топографічній зйомці:

  • складання ТЗ, в якому зазначаються необхідні параметри;
  • візуальний огляд (дослідження) об'єкта;
  • створення планово-висотного обгрунтування;
  • топозйомка земельної ділянки (польові роботи);
  • обробка отриманих за допомогою топозйомки відомостей і перенесення плану на папір і в електронний вигляд (камеральні роботи);
  • узгодження правильності відображення існуючих інженерних комунікацій;
  • передача роботи клієнту.

Послуга топографічної зйомки місцевості - це той комплекс робіт, який дозволяє складати карти ділянки, займається виготовленням плану із зображенням забудованих надвеликих об'єктів ділянки. Як правило, топозйомка ділянки виконується у великому масштабі і допомагає проведенню інженерних робіт та інших вишукувань. Якщо ви хочете замовити топозйомку місцевості в Києві та Київській області у нас, наші телефони можна знайти у відповідному розділі сайту: контакти.

Топозйомка - переваги замовлення її у нас

Наша компанія має сучасне обладнання, здатне здійснювати топографічні роботи з високою точністю. Власний автопарк дозволяє швидко зробити топозйомку ділянки, розташованої в самому віддаленому районі Київської області. Інша важлива перевага - наявність в штаті кваліфікованих фахівців з проведення топографічної зйомки ділянки. Вони мають великий досвід геодезичних вишукувань на самих різноманітних об'єктах.

Топографічна зйомка місцевості є частиною складного комплексу проектних робіт. На різних етапах розробки геоподоснови відповідно до договору, викреслюється план земельної ділянки, проводиться обмір із зазначенням площі, підбираються описи і назви, визначаються межі для землеустрою, проводиться облік всіх факторів і характеристик з метою оцінки загального стану місцевості.

Ви потребуєте професійної топографічній зйомки земельної ділянки, бажаєте дізнатися ціну топозйомки та інших послуг? Зв'яжіться з нашими представниками за телефонами, вказаними на сайті. Наші фахівці проконсультують вас з питань особливостей топографічної зйомки ділянки та цінами на геодезичні роботи.

Замовити топографічну зйомку місцевості у нас можливо за прийнятною ціною. Крім того, Ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть виконані в повній відповідності з прийнятими будівельними нормами і правилами.